Archiv tiskových zpráv

eBeton.cz – nahlédněte do encyklopedie o betonu

10. 03. 2010

eBeton.cz – nahlédněte do encyklopedie o betonuPro Svaz výrobců betonu v ČR jsme vyvinuli netradiční internetový portál ebeton.cz . Jeho cílem je představit veřejnosti základní informace o využití betonu a jeho typech. Portál připomíná interaktivní encyklopedii zaměřenou na tento stavební materiál.

3D konference pro Clarion Congress Hotel Prague

03. 03. 2010

3D konference pro Clarion Congress Hotel PragueWDF přešla v rámci vývoje webové prezentace pro Clarion Congress Hotel Prague do druhé fáze. 22.2.2010 jsme spustili originální prohlížecí aplikaci v sekci konference, která je pro klienta klíčová. Jádrem aplikace je panoramatický prohlížeč. Ten uživateli umožňuje virtuální prohlídku prostoru ze sférických nebo kubických fotografií, a to v 3D formátu. Uživatel si tak může prohlížet prostory v 360 stupních nebo přibližovat a oddalovat pohled.

Fanděte s námi!

20. 01. 2010

Fanděte s námi!WDF – Web Design Factory vytvořila zábavnou microsite www.fandetesnami.cz. Tématem jsou samozřejmě blížící se zimní olympijské hry ve Vancouveru. Prožijte olympijskou atmosféru očima sportovců - čtveřice českých olympijských nadějí (Martina Sáblíková, Patrik Eliáš, Lukáš Bauer a Tomáš Kraus) pro vás píše blogy plné postřehů přímo z centra dění.

Aquila web pro Karlovarské minerální vody

05. 01. 2010

Aquila web pro Karlovarské minerální vodyWDF – Web Design Factory vytvořila web www.aquila-aqualinea.cz pro Karlovarské minerální vody a.s. Prezentace byla spuštěna 14.12. a měla by oslovit především mladé dívky a ženy. Kromě představení produktů Aquila je další obsah je rozdělen do 3 hlavních sekcí – Zábava, Trendy a Sport. Velký prostor je v prezentaci věnován uživatelskému obsahu v podobě speciální fotoblogů.

Nová webová prezentace Emco

17. 12. 2009

Nová webová prezentace Emco WDF – Web Design Factory vytvořila web www.emco.cz pro Emco spol. s r.o. Prezentace byla spuštěna 9.12. a představuje nejen samotné produkty zdravé výživy Emco, ale nabízí i další zajímavé informace a online nástroje jako je například analyzér vašich snídaní.

Projekt pro Fond Ohrožených Dětí

05. 11. 2009

Projekt pro Fond Ohrožených DětíWDF – Web Design Factory participuje na charitativním projektu „Kam mám jít“. V poměrně krátkém čase, bez nároku na honorář, vznikl web www.kammamjit.cz, který nabízí zdarma ke stažení píseň, ve které mimo jiné zpívají i děti z projektu Klokánek. Web je vytvořený pomocí technologie flash a podporuje také šíření písně v sociálních sítích (Facebook).

Nová prezentace pro Clarion Congress Hotel Prague

04. 11. 2009

Nová prezentace pro Clarion Congress Hotel PragueWDF – Web Design Factory vytvořila nové webové stránky www.cchp.cz pro Clarion Congress Hotel Prague. 20.10. jsme spustili první fázi projektu. Nová prezentace je zaměřená zejména na image hotelu, prezentující jeho vysoký standard a také velmi rozsáhlé portfolio služeb.

Kreativní kampaně pro Allianz Direct

09. 10. 2009

Kreativní kampaně pro Allianz DirectWDF – Web Design Factory i letos pokračuje ve tvorbě kreativy interaktivních kampaní pro všechny tři hlavní online produkty Allianz Direct – autopojištění, cestovní pojištění a pojištění majetku a odpovědnosti.

Beďarová pomsta – zábavná aplikace na Facebook

22. 09. 2009

Beďarová pomsta – zábavná aplikace na FacebookWDF – Web Design Factory připravila a spustila pro společnost Walmark, konkrétně produkt Acneon, zábavnou aplikaci „Beďarová pomsta“ "Beďarová pomsta". Zadáním pro naši agenturu bylo vytvořit komunikaci s virálním potenciálem a cílením na teenagery.

Nový web pro Magnesii

18. 09. 2009

Nový web pro MagnesiiWDF – Web Design Factory vytvořila novou webovou prezentaci www.magnesia.cz pro Karlovarské Minerální Vody, a.s. Web je první realizovaná součást komplexního projektu, který pro našeho klienta připravujeme. Následovat budou weby pro produkty Aquila a Mattoni.

10 let výročí WDF

11. 09. 2009

10 let výročí WDFKdyž v roce 1987 vznikl název „Internet“, nikdo netušil, že o deset let později ho bude aktivně využívat více než miliarda lidí… Když v roce 1999 sehraná trojice internetových fanatiků založila agenturu WDF, asi málokdo tušil, že projekty WDF budou o deset let později virtuálně spojovat miliony lidí z celého světa…

WDF teambuilding

01. 09. 2009

WDF teambuildingVe dnech 28. a 29. 8. proběhl ve WDF – Web Design Factory opět tradiční celofiremní teambuilding. Hlavním tématem akce bylo tentokrát Desatero přikázání – tvořené deseti originálními úkoly, které čekaly na každého z nás. Číslice 10 nebyla vybrána náhodně, na letošní rok totiž připadá i výročí 10 let od založení naší firmy.

Nová podoba aplikace Moje televize

23. 06. 2009

Nová podoba aplikace Moje televizeWDF – Web Design Factory, s.r.o. vytvořila nový web www.mojetelevize.cz pro společnost GENIUS MEDIA s.r.o. Tento projekt nabízí unikátní systém založení a správy portfolia libovolného množství webových televizí s jedním či více kanály. Unikátní jsou možnosti personalizace uživatelského rozhraní, které je schopné se maximálně přizpůsobit corporate identity jejího provozovatele.

Nová komiksová kampaň na Google Chrome

04. 06. 2009

Nová komiksová kampaň na Google ChromeSpolečnost WDF – Web Design Factory vytvořila pro český Google ryze lokální komiksovou kampaň na nový webový prohlížeč Google Chrome. Kampaň s názvem Nová cesta na internet představí prostřednictvím třech různých verzí hlavní benefity prohlížeče, kterými jsou rychlost, jednoduchost a bezpečnost.

Živly v bannerech pro Allianz Direct

20. 04. 2009

Živly v bannerech pro Allianz DirectWDF – Web Design Factory připravila kampaň pro online Pojištění odpovědnosti a majetku společnosti Allianz Direct. V nové kampani jsme se nechali inspirovat skutečnými živly, které mohou ohrozit náš majetek a převedli jsme je do online prostředí. Na internetu tak můžete potkat vyhořelé nebo vytopené bannery, které ale naštěstí byly pojištěné u Allianz Direct

Nový web Hotelu Bellevue

15. 04. 2009

Nový web Hotelu BellevueWDF – Web Design Factory vytvořila nové webové stránky www.bellevuehotels.cz pro Hotel Bellevue Český Krumlov. Nová prezentace je zaměřená zejména na image, která odpovídá vysokému standardu tohoto hotelu. Samozřejmostí je mnoho informací a fotografií hotelu, ale i z Ćeského Krumlova a jeho okolí.

Nový web Copy General

03. 04. 2009

Nový web Copy GeneralWDF – Web Desing Factory vytvořila nové webové stránky pro společnost Copy General, s.r.o. www.copygenral.cz. V prezentaci byl kladen důraz na maximální přehlednost a snadnou orientaci v široké nabídce společnosti. Pro definici základních oblastí jsme použili segmentovanou navigaci se speciálním barevným odlišením a nastavili mnoho vazeb mezi jednotlivými produkty a skupinami produktů.

Allianz Direct i v novém roce s WDF

11. 03. 2009

Allianz Direct i v novém roce s WDFÚspěšná spolupráce WDF a Allianz Direct pokračuje i v roce 2009. WDF připravuje kreativní koncepci, design i produkci nových kampaní na online pojištění. V první vlně se opět věnujeme autopojištění a nové možnosti získat bonus na povinné ručení až na 3 další vozy.

Adresná reklama Google Chome

10. 03. 2009

Adresná reklama Google ChomeAgentura WDF pokračuje i v novém roce ve spolupráci s Google Česká republika. Jako kreativní agentura připravuje WDF pro Google komunikační řešení pro český trh, partnerské projekty i online kampaně. Nyní je to například kampaň Google Chrome.

Doodletoo.com na shortlistu Louskáčka

06. 03. 2009

Doodletoo.com na shortlistu Louskáčka	WDF se opět dočkala nominace na shortlist Louskáčku – tentokrát se speciálním online projektem www.doodletoo.com v kategorii Websites/Microsites. Doodletoo.com je zábavný web s originálním interaktivním nástrojem pro kreslení myší – kreslící chat.

WDF lyžuje s McDonalds

16. 02. 2009

WDF lyžuje s McDonaldsPro mediální agenturu OMD a jejího klienta, McDonalds ČR, jsme vytvořili interaktivní banner se zábavnou lyžařskou hrou na podporu kampaně „Sýrová sezóna v McDonalds“. Zájem o hru vyjádřený v číslech předčil všechna očekávání.

Zlatá Pecka pro WDF

02. 02. 2009

Zlatá Pecka pro WDFWDF – Web Desing Factory získala další prestižní ocenění za svou práci, tentokrát Zlatou peckou za rok 2008. V kategorii microsite zvítězil v silné konkurenci projekt FS8000.cz, vytvořený pro Stock Plzeň a.s.

Golf 24 s WDF

26. 01. 2009

Golf 24 s WDFWDF – Web Desing Factory vytvořila nové webové stránky pro společnost Golf 24 Promotion s.r.o. www.golf24.cz. Moderní stránky v „golfovém“ designu nejen prezentují společnost, ale slouží i pro registraci do golfových turnajů nebo pro objednání golfového zájezdu.

Weselé webové wánoce wám winšuje WDF!

22. 12. 2008

Weselé webové wánoce wám winšuje WDF!Letos jsme toho upekli opravdu hodně a tak bychom se rádi podělili se všemi! Přejeme všem našim milým klientům, ale i celému českému webu, veselé vánoce a všechno nejlepší do nového roku. Připravili jsme pro vás i malý vánoční dárek, podívejte se.

Technology Fast 500 EMEA

11. 12. 2008

Technology Fast 500 EMEA WDF – Web Design Factory se v letošním roce umístila na 488. místě v Deloitte Technology Fast 500 EMEA 2008, žebříčku 500 nejrychleji rostoucích technologických společností v EMEA. Hodnocení jsou založena na procentuálním růstu tržeb po dobu pěti let. WDF – Web Design Factory během tohoto období narostla o 344,3 %.

Velký úspěch WDF v mezinárodní soutěži Computer Space

18. 11. 2008

Velký úspěch WDF v mezinárodní soutěži Computer SpaceWDF – Web Design Factory se letos poprvé zúčastnila mezinárodní soutěže Computer Space, která mimo jiné hodnotí webové projekty. Přihlásili jsme 3 konkrétní projekty a ty vybojovaly 2 první místa! Úspěšný byl zpravodajský portál www.denik.cz a microsite www.fs8000.cz pro Fernet Stock.

Dovolená snů s WDF

11. 11. 2008

Dovolená snů s WDFSpolečnost Nestlé Česko, s r.o. spustila od začátku listopadu novou soutěž pro ČR a SR s produkty značky Orion – Koko, Margot a Banány v čokoládě. Na stránkách www.komaba.cz, které kompletně, včetně kreativy vznikly ve WDF, představuje netradiční formou pravidla soutěže a lákavé výhry, kterými jsou zájezdy do exotických destinací.

Velký úspěch WDF na WebTop100

10. 11. 2008

Velký úspěch WDF na WebTop100V letošním ročníku prestižní soutěže o nejlepší domácí webové prezentace WebTop100 jsme opět uspěli – a to hned na několik frontách. První místo v kategorii microsite získal web novinky na trhu lihovin, www.fs8000.cz, vyrobený pro Stock Plzeň - Božkov s.r.o., který byl vytvořen na základě zadání agentury Outbreak.

Technology Fast 50

30. 10. 2008

Technology Fast 50Dne 15.10.2008 proběhlo v hotelu Palace Praha slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Technology Fast 50, pořádané společností Deloitte již po deváté. WDF dosáhla skvělého úspěchu tím, že se již počtvrté v řadě umístila v tomto prestižním hodnocení, a to opět nejvýše v rámci svého oborového zaměření.

VKV mají webové stránky

23. 10. 2008

VKV mají webové stránkyK novému školnímu roku dostaly VKV dárek – vlastní internetové stránky www.velmikrehkevztahy.cz vytvořené ve WDF – Web Design Factory. Stránky byly spuštěny zároveň s novou řadou seriálu, která dostala také novou image.

Vítězná koncepce pro Karlovarské minerální vody

15. 10. 2008

Vítězná koncepce pro Karlovarské minerální vodyWDF – Web Design Factory zvítězila ve výběrovém řízení na realizaci komplexního projektu tří webů společnosti Karlovarské minerální vody, konkrétně pro produkty Mattoni, Magnesia a Aquila. Vše startuje přípravou samostatných microsites na podporu komunikačních kampaní, jako je např. www.praljstesi.cz.

YouTube se naučilo česky!

10. 10. 2008

YouTube se naučilo česky!WDF – Web Design Factory se podílela na přípravě vstupu české verze YouTube na trh. V rámci spolupráce s Google Česká republika jsme připravili speciální set promo videí a podíleli jsme se na koncepci a produkčním zajištění YouTube párty, která se konala 9.10. v pražském klubu Mecca.

Partnerské kanály na YouTube

10. 10. 2008

Partnerské kanály na YouTubeWDF – Web Design Factory v rámci dlouhodobé spolupráce s Google Česká republika připravuje grafickou podobu vybraných partnerských kanálů na YouTube.

WDF teambuilding

01. 10. 2008

WDF teambuildingDne 26.9. proběhl ve WDF – Web Design Factory dlouho očekávaný celofiremní teambuilding. Hlavním tématem akce nazvané „Pohanská pouť“ byli tentokrát staří pohanští bohové. Extrémní podmínky tmelí tým a tak samozřejmě nechyběly náročné terénní výstupy ani patřičná dávka adrenalinu, například ve formě zorbingu.

Prezentace nadnárodní společnosti GCE

23. 09. 2008

Prezentace nadnárodní společnosti GCEVe WDF – Web Design Factory byly vytvořeny nové webové stránky nadnárodní společnosti GCE Gas Control Equipment, předního světového výrobce zařízení pro použití technických plynů. Netradičně rozsáhlý projekt stránek www.gcegroup.com zahrnuje jak korporátní web, tak prezentace jednotlivých národních poboček.

Google spolupracuje s WDF

03. 07. 2008

Google spolupracuje s WDFAgentura WDF – Web Design Factory se stala jednou z partnerských kreativních agentur společnosti Google v České republice.

Vyhledávač penzijního připojištění AEGON

01. 07. 2008

Vyhledávač penzijního připojištění AEGONDnem 30.6. startuje nová komunikační kampaň pro společnost AEGON Pojišťovna a.s. a také nová microsite penze.aegon.cz na podporu produktu penzijního připojištění. Celá koncepce kampaně vznikla a byla produkována ve WDF - Web Design Factory.

Netradiční prezentace pro NetGuard a.s.

01. 07. 2008

Netradiční prezentace pro NetGuard a.s.WDF – Web Design Factory vytvořila nové webové stránky společnosti NetGuard, www.netguard.cz, která se věnuje realizaci projektů v oblastech IT Service Managementu, implementaci bezpečnostních technologií, monitorování a správy heterogenních prostředí a vývoj specializovaných aplikací na míru.

Viva Rezidence, bydlení za cenu nájmu

30. 06. 2008

Viva Rezidence, bydlení za cenu nájmuWDF – Web Design Factory, ve spolupráci s agenturou Quo s r.o., dokončila nový web developerského projektu Viva Rezidence - www.rezidenceviva.cz. Stránky představují nabídku 162 bytových jednotek v šesti nízkých činžovních domech v klidné vilové zástavbě lokality Čakovice.

Nový web The Orchard Ostrava

25. 06. 2008

Nový web The Orchard OstravaWDF – Web Design Factory vytvořila nový web developerského projektu The Orchard, www.theorchard.cz, společnosti Red Group. Jde o moderní kancelářský a hotelový komplex, který má ambice stát se novým centrem dění v Ostravě, s dynamickou a příjemnou atmosférou.

Online marketing pro Allianz Direct

03. 06. 2008

Online marketing pro Allianz Direct WDF – Web Design Factory připravila kreativní řešení, design a produkci nové online kampaně společnosti Allianz Direct. Kampaň, která byla v online médiích silně zastoupena od března, probíhala ve třech komunikačních vlnách. Nyní se objevuje třetí vlna kampaně, která prezentuje především rychlost nové online aplikace Allianz Direct.

Nová webová prezentace pro Starcom MediaVest Group

19. 05. 2008

Nová webová prezentace pro Starcom MediaVest GroupWDF – Web Design Factory vytvořila nové stránky www.smvgroup.cz pro české zastoupení nadnárodní mediální skupiny SMV Group. Zároveň byla vytvořena speciální prezentace pro divizi SMV Digital www.smvdigital.cz, která se zabývá oblastí online medií.

Nový způsob online plateb PaySec

07. 05. 2008

Nový způsob online plateb PaySecWDF – Web Design Factory se podílela na vývoji a spuštění nové služby ČSOB na www.paysec.cz. V naší společnosti jsme navrhli a vyrobili logotyp PaySec a CI manuál značky. Vytvořili jsme design platebního systému, navrhli jeho ergonomii a zajišťovali jsme podporu při implementaci.

Výlet do vesmíru s Virgin Galactic

04. 04. 2008

Výlet do vesmíru s Virgin GalacticWDF – Web Design Factory vytvořila webovou prezentaci pro agenturu Typ Agency, www.typgalactic.com, která se stala výhradním prodejcem letů do vesmíru společnosti Virgin Galactic. Video umístěné na webu vás seznámí s celým příběhem, který vás může čekat po vašem rozhodnutí podívat se do vesmíru.

Online kampaň Allianz Direct

13. 03. 2008

Online kampaň Allianz Direct WDF – Web Design Factory připravila kreativní koncepci a design pro novou online kampaň společnosti Allianz Direct. Kampaň, která probíhá od března prezentuje formou jasného reklamního sdělení výhody online autopojištění.

Fernet Stock 8000

11. 03. 2008

Fernet Stock 8000Společnost Stock Plzeň a.s. představuje svoji revoluční novinku na trhu lihovin, Fernet Stock 8000. Na stránkách www.fs8000.cz byl spuštěn nový interaktivní projekt, který umožňuje sdílet zážitky a příspěvky účastníků eventů, kde byl produkt netradiční formou představen.

Deník.cz v novém

06. 02. 2008

Deník.cz v novémWDF – Web Design Factory vytvořila pro společnost Vltava-Labe-Press, a.s. novou podobu zpravodajského portálu Deník.cz www.denik.cz , a jeho 73 regionálních verzí, jako je např. www.prazsky.denik.cz . Zcela nová tvář Deníku online je nyní přehlednější a přináší mnoho nových interaktivních možností.

Nescafé Classic

11. 01. 2008

Nescafé ClassicSpolečnost Nestlé Česko, s r.o. zahajuje 11.1. novou soutěž pro ČR a SR s produktem Nescafé Classic. Na stránkách www.nescafe.cz/classic a www.nescafe.cz/sk/classic představuje netradiční formou především pravidla soutěže a lákavé výhry (varné konvice a kuchyně od společnosti Koryna).

Technology Fast 500 EMEA

03. 12. 2007

Technology Fast 500 EMEA Naše společnost získala další ocenění. Po úspěchu v hodnocení Technology Fast 50 jsme se umístili na 224. příčce i mezi 500 nejvýše oceněnými společnostmi ve vyhlášeni Technology Fast 500. Soutěž porovnává výsledky technologických společností z celé Evropy a stření a východní Afriky.

Nová webová prezentace Credoma

08. 11. 2007

Nová webová prezentace CredomaWDF – Web Design Factory vytvořila nové webové stránky pro finanční společnost Credoma a.s., www.credoma.cz. Moderní a svěží design je především krokem směrem k uživatelům webu a k jeho přehlednosti a dobré ergonomii.

Úspěchy ve WebTop100

01. 11. 2007

Úspěchy ve WebTop100V letošním hodnocení webových prezentací WebTop100 naši klienti výrazně uspěli. V hlavním žebříčku se na 6. místě umístila prezentace Poštovní spořitelny, a.s. (www.postovnisporitelna.cz), v oboru finance získala 2. místo. První cenu získala v oboru potravinářství a gastronomie společnost Hamé, a.s. (www.hame.cz). Ocenění získali i další klienti.

Technology Fast 50

18. 10. 2007

Technology Fast 50V rezidenčních prostorech Městské knihovny v Praze proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Technology Fast 50, pořádané společností Deloitte. WDF – Web Design Factory dosáhla, jako již tradičně, nejlepší pozice ve svém oborovém zaměření. Získali jsme 16. místo v regionu Střední a Východní Evropy a v České republice jsme dosáhli na vynikající 4. pozici!

Žiješ jen jednou!

05. 09. 2007

Žiješ jen jednou!Staropramen přišel s u nás dosud nepříliš rozšířenou metodou, jak efektivně komunikovat se svou cílovou skupinou. Na stránkách www.zijesjenjednou.cz spustil nový interaktivní projekt, tzv. mikro-blogování. V zahraničí je již nová generace blogování populární. Umožňuje příspěvky uživatelů obratem přeposílat ostatním přátelům, dokonce i na mobilní telefon.

Nové weby Springer Media

31. 08. 2007

Nové weby Springer MediaWDF – Web Design Factory vytvořila pro Springer Media CZ, s.r.o, člena vydavatelské skupiny Springer Science + Business Media, jednoho z vedoucích vydavatelů na světovém trhu odborných publikací, tři internetové portály pro jejich významné tituly: www.automotorevue.cz, www.imaterialy.cz, www.stavbaweb.cz

Jiný pohled na finance

01. 08. 2007

Jiný pohled na financeVe WDF – Web Design Factory vznikly dva vizuálně výrazné a navzájem provázané weby pro společnost Partners – firemní web a online finanční magazín Finmag. V souladu s firemní filozofií společnosti Partners byly vytvořeny weby, které nejsou jen dalším nudným zdrojem informací ze světa financí.

Pardál v nové podobě

15. 07. 2007

Pardál v nové podoběWDF – Web Design Factory připravila facelift webu www.pardal.cz pro nové pivo Budějovického Budvaru. Prezentováno je pivo samotné, způsob kterým vzniklo a také zábavné propagační akce, kterých se může účastnit každý, kdo zavítá do Jižních Čech.

Facelift webu Orco

01. 07. 2007

Facelift webu OrcoWDF – Web Design Factory vytvořila nový facelift pro hlavní web společnosti Orco. Moderní a svěží design je především krokem směrem k uživatelům webu a k jeho přehlednosti a dobré ergonomii.

Online tisková konference Aegon

21. 06. 2007

Online tisková konference Aegon Při příležitosti uvedení nového penzijního fondu společnosti AEGON na trh jsme vytvořili originální webové řešení pro online tiskovou konferenci.

Poštovní spořitelna otevřela nový i-Space

15. 05. 2007

Poštovní spořitelna otevřela nový i-Space Úspěšný internetový projekt Maxlive.cz, akční webové stránky nabízející zábavu nejen pro klienty Poštovní spořitelny, dostal svého následovníka. Zapomeňte na Maxlive, přichází i-Space a rozhodně je na co se těšit.

Budvar.tv v novém

15. 05. 2007

Budvar.tv v novém Redesignu a nového obsahu se dočkal také projekt Budvar.tv, jehož úkolem je představit známou značku jako pivo, které vyniká svou chutí a kvalitou. A jak už je zvykem, na www.budvar.tv se na to jde od lesa. Tedy ne doslova, hluboké šumavské hvozdy na webu nehledejte. Uživatelé se nicméně budou moci seznámit s oblíbeným nápojem velmi netradiční formou a doslova do hloubky.

Pramen zdraví z WDF

23. 04. 2007

Pramen zdraví z WDFTradiční česká značka, Pribináček, se nyní představuje na novém webu, který vznikl ve WDF – Web Design Factory. Smetanový krém Pribináček tak probouzí chuť dětí (a přináší spoustu další zábavy) i na internetu.

Další ocenění pro projekty WDF

10. 04. 2007

Další ocenění pro projekty WDF Úzká spolupráce WDF – Web Design Factory a eBanky přinesla svoje ovoce. Spokojeni nejsou jen klienti banky, ale také odborníci. Nové stránky této nejprogresivnější elektronické banky v zemi totiž získaly 3. místo v kategorii Online v soutěži Zlatý středník.

Bobíkova killparáda na shortlistu Louskáčka

01. 04. 2007

Bobíkova killparáda na shortlistu LouskáčkaStejně jako minulý rok, kdy se nominace dočkala prezentace Bob a Dave pro Budějovický Budvar, i letos byl na prestižní ocenění nominován projekt za kterým stojí WDF – Web Design Factory. Jen Bob se změnil na Bobíka a pivovar vystřídal internetový portál.

Hrajte fotbal s Adidasem!

19. 03. 2007

Hrajte fotbal s Adidasem!WDF – Web Design Factory připravila pro společnost Adidas ČR interaktivní fotbalovou soutěž o zájezd na finále ligy mistrů. Na adrese fotbal.adidas.cz má každý fotbalový fanoušek možnost zahrát si online hru a vyzkoušet si své fotbalové schopnosti.

Originální online kampaň Canon

16. 03. 2007

Originální online kampaň CanonWDF – Web Design Factory připravila pro svého klienta, společnost Canon, originální online kampaň na nové barevné kancelářské tiskárny. Mediální plán od WDF je zaměřen na přímé spojení s tiskovými odkazy a formáty webových stránek, doplněnými o kontextovou reklamu.

Budějovický Budvar má Pardála

14. 03. 2007

Budějovický Budvar má PardálaSpolečně s uvedením nového řízného piva pod značkou Pardál, připravila WDF – Web Design Factory pro Budějovický Budvar, n.p., nové akční webové stránky www.pardal.cz. Plná a hořká chuť piva Pardál vznikla podle přání samotných konzumentů.

WDF dosáhla obratu 33 miliónů

01. 03. 2007

WDF dosáhla obratu 33 miliónůWDF – Web Design Factory dosáhla v roce 2006 celkového obratu 33 miliónů Kč, což představuje nárůst téměř 40% oproti předchozímu roku. Velmi úspěšné období tak bylo potvrzeno dalším významným faktorem. WDF si udržuje stabilní růst po celou dobu svého působení na trhu.

Portál Finance.cz v novém

23. 02. 2007

Portál Finance.cz v novémNa počátku února se hojně navštěvovaný portál Finance.cz představil ve zcela nové podobě. Autorem řešení je WDF – Web Design Factory, úzce spolupracující s provozovatelem portálu, společností AWD Česká republika s.r.o.

Nejlepší elektronická banka v ČR má nový web

04. 01. 2007

Nejlepší elektronická banka v ČR má nový webS příchodem nového roku představila eBanka, a. s. novou webovou prezentaci, která nahrazuje dosavadní, již delší dobu sloužící tmavomodré stránky. Nový web vznikl ve velmi těsné spolupráci agentury WDF – Web Design Factory a eBanky.

Megavánoce u Karnevalu

11. 12. 2006

Megavánoce u KarnevaluWDF – Web Design Factory připravila pro Karneval Media, a. s. speciální soutěžní vánoční kampaň. Na stránkách Megavanoce.cz je možné zaslat zdarma vánoční přání nebo přímo objednat akční nabídku internetového připojení a zároveň vyhrát zajímavé ceny.

Nejlepší technické řešení od WDF

22. 11. 2006

Nejlepší technické řešení od WDFWebTop 100 je soutěž, která každoročně vyhodnocuje kvalitu internetových prezentací českých firem. V této soutěži, v hodnocení technických řešení, se na nejvyšší pozici umístil web společnosti Sophia Finance, který byl komplexně vytvořen ve WDF - Web Design Factory.

Kampaň pro Karneval od WDF

06. 11. 2006

Kampaň pro Karneval od WDFWDF – Web Design Factory připravila novou online kampaň „Zrušte loading“ pro Karneval Media, s.r.o. Kampaň, která probíhá v říjnu a v listopadu prezentuje jasné reklamní sdělení a výhody internetového připojení Karneval a vyznačuje se i lokálním zacílením.

Úspěšná online kampaň eBanky

01. 11. 2006

Úspěšná online kampaň eBankyNová online kampaň eBanky, a. s. „Neplaťte paušální poplatky“ je opět velmi úspěšná. Díky použití vhodných reklamních formátů, dobrému zacílení a kvalitnímu media mixu, který pro eBanku již tradičně připravila WDF – Web Design Factory, se podařilo splnit cíle reklamní kampaně a zajistit její vysokou efektivitu.

Technology Fast 50

30. 10. 2006

Technology Fast 50V prestižním hodnocení společnosti Deloitte se WDF – Web Design Factory opět umístila velmi vysoko. V žebříčku nejrychleji rostoucích technologických firem, Technology Fast 50 za rok 2005, jsme se umístili na 16. místě ve Střední a Východní Evropě. V České republice jsme dosáhli na 4.místo a ve svém oborovém zaměření na místo první.

Nové Centrum.cz online

18. 10. 2006

Nové Centrum.cz onlineNové podoba portálu www.centrum.cz, která vznikla ve WDF – Web Design Factory je nyní online. Zcela nové koncepční řešení, které nabízí svým uživatelům v tématicky členěných záložkách více obsahu, je unikátním řešením nejen v ČR.

Nicorette a WDF proti kouření

10. 10. 2006

Nicorette a WDF proti kouřeníWDF – Web Design Factory vyvinula pro značku Nicorette interaktivní mobilní aplikaci, která si klade za cíl pomoci kuřákům omezit kouření a následně přestat úplně. Java aplikace „Poslední cigareta“ je k dispozici na webu www.nicorette.cz

Když k vám web skutečně promlouvá

29. 09. 2006

Když k vám web skutečně promlouváV srpnu jsme ve WDF – Web Design Factory, spol. s r. o. připravili pro AEGON Pojišťovnu, a. s., interaktivního průvodce produkty pojišťovny, který pomáhá návštěvníkům webu, potenciálním klientům pojišťovny, vybrat si z nabídky pojištění.

Nový proud v komunikaci na internetu

01. 09. 2006

Nový proud v komunikaci na internetuV letních měsících jsme se intenzivně podíleli na přípravách vstupu nové telekomunikační značky O2 na český trh. Nový portál O2 Active www.o2active.cz vychází z osvědčených zábavně-obsahových služeb portálů Quick a Eurotel Live.

Nový web pro COTY

01. 08. 2006

Nový web pro COTYWDF - Web Design Factory připravila pro svého klienta COTY Česká republika, k. s., který se zabývá distribucí parfému a kosmetiky pod značkami ASTOR, RIMMEL London a Miss Sporty, novou webovou prezentaci LoveTrap.

Korporátní web Hamé, a. s. od WDF

24. 07. 2006

Korporátní web Hamé, a. s. od WDFTradiční český potravinářský výrobce, společnost Hamé, a. s., představila v těchto dnech svoje nové webové stránky, které vytvořila agentura WDF – Web Design Factory. Moderní a dynamická prezentace prezentuje v rozsáhlém katalogu veškerou nabídku společnosti Hamé.

Facelift webu Poštovní spořitelny

17. 07. 2006

Facelift webu Poštovní spořitelnyPoštovní spořitelna, člen skupiny ČSOB, a. s., provedla facelift svých internetových stránek. Jejich nová, přehlednější a atraktivnější podoba vznikla v agentuře WDF – Web Design Factory.

Pražská burza v novém designu

10. 07. 2006

Pražská burza v novém designuFull service agentura pro interaktivní média, WDF – Web Design Factory, připravila nový design a ergonomické řešení webu Burzy cenných papírů Praha, který byl uveden do provozu od počátku července.

Trénujte chuť s Budvarem

21. 06. 2006

Trénujte chuť s BudvaremWDF – Web Design Factory připravila pro svého klienta Budějovický Budvar, n. p. novou interaktivní kampaň ve které představuje Budvar jako pivo, které vyniká svou chutí a kvalitou.

eBanka zakryla portály

05. 06. 2006

eBanka zakryla portályeBanka, a. s. pokračuje v originální komunikaci v interaktivních médiích. Kampaň „Vybírejte ze všech bankomatů všech bank v ČR jen za 6,90 Kč“ tentokrát vyjímečným způsobem překrývá titulní stránky vybraných internetových portálů.

Bob a Dave na shortlistu Louskáčka

11. 04. 2006

Bob a Dave na shortlistu LouskáčkaPrezentace www.bob-dave.cz pro Budějovický Budvar, n. p. byla nominována na Louskáčka 2005 v kategorii D1 - Interactive / Internet.

Uvařili jsme Dobrou hotovku!

04. 04. 2006

Uvařili jsme Dobrou hotovku!V rámci čtvrtého ročníku soutěže Český direkt o nejlepší direct marketingovou kampaň roku 2005, kterou pořádá Asociace direct marketingu a zásilkového obchodu (ADMAZ), byla oceněna další z našich prací.

Jsme členy Asociace.BIZ

07. 03. 2006

Jsme členy Asociace.BIZWDF - Web Design Factory se stala dvanáctou členskou společností Asociace.BIZ, která sdružuje dodavatele internetových řešení v České republice. Požadavkem Asociace.BIZ na své členy jsou aplikace nejmodernějších technologií, finanční stabilita společnosti a poskytování komplexních řešení a služeb - internet full-service.

Naše efektivní řešení

19. 12. 2005

Naše efektivní řešeníV soutěži Internet Effectiveness Awards 2005, kategorii B2B, byla oceněna naše práce na projektu Benefit Plus - elektronická správa volitelných zaměstnaneckých výhod (Benefit Managment, s.r.o.). Návrh designu a Corporate Identity, stejně jako výroba www stránek včetně aplikačního pozadí, významně přispěl k úspěchu celého řešení.

Získali jsme Zlatou pecku

16. 11. 2005

Získali jsme Zlatou peckuZískali jsme prestižní kreativní ocenění, Zlatou peckou za rok 2005. V tradiční kreativní soutěži, pořádané Asociací českých reklamních agentur a marketingové komunikace, získala toto nejvyšší ocenění www prezentace Bob a Dave pro Budějovický Budvar, n.p.