SENIOR PROGRAMMER /TEAM LEADER

WDF - Web Design Factory, s.r.o. je přední full-service agenturou pro interaktivní média. Na trhu působí od roku 1999 a má rozsáhlé zkušenosti s přípravou a realizací reklamních kampaní, tvorbou webových prezentaci a kreativních konceptů, programováním sofistikovaných aplikací a systémů s webovým rozhraním. Jsme členem organizace Asociace.BIZ - asociace poskytovatelů internetových řešení. V roce 2007 jsme byli v Technology Fast 50 ohodnoceni jako 16. nejrychleji rostoucí technologická firma ve Střední a Východní Evropě a čtvrtá v rámci ČR. Věříme v sílu interaktivních médií, naše řešení jsou koncepční, kreativní a unikátní. Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Senior Programmer – Team Leader.

NÁPLŇ PRÁCE

- programování v jazyce PHP
- komunikace s klientem a sběr požadavků
- analýza, návrh datových struktur a výroba webových aplikací
- vedení týmu vývojářů
- testování a ladění programového kódu
- vytváření systémové a uživatelské dokumentace

POŽADUJEME

- výbornou znalost PHP5 a principů OOP
- čistý, přehledný, minimalistický kód a orientace v cizím kódu
- vynikající analytické schopnosti
- zkušenosti s návrhem a laděním databází
- zkušenost s projekty s vysokou návštěvností je výhodou
- orientaci v UML výhodou
- aktivní přístup při řešení problému, pečlivost, inovativní přistup k projektům
- znalost odborné angličtiny na úrovni bezproblémové práce s dokumentací
- časovou flexibilitu, schopnost práce v týmu, chuť rozvíjet své znalosti

NABÍZÍME

- motivující platové ohodnocení
- firemní benefity
- možnost profesního růstu
- přátelský kolektiv
- příjemné prostředí na Václavském náměstí, Palác Lucerna