Business Development Manager

WDF - Web Design Factory, s.r.o. je poprednou full-service agentúrou pre interaktivné média. Na trhu pôsobí od roku 1999 a má rozsiahle skúsenosti s prípravou a realizáciou reklamných kampaní, tvorbou webových prezentácií a kreativních konceptov, programovaním sofistikovaných aplikácií a systémov s webovým rozhraním. Sme členom organizácie Asociace.BIZ - asociácia poskytovateľov internetových riešení. V roku 2007 sme boli v Technology Fast 50 ohodnotení ako 16. najrýchlejšie rastúca technologická firma v Strednej a Východnej Evrope a štvrtá v rámci ČR. Veríme v silu interaktivných médií, naše riešenia sú koncepčné, kreatívne a unikátne. Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Business Development Managera.

POŽADUJEME

- VŠ, príp. SŠ
- skúsenosti na obchodno-akvizičnú pozíciu (prax v reklamnej alebo interaktívnej agentúre je výhodou)
- dravosť, presvedčovacie schopnosti a cit pre úspešný obchod
- vynikajúce komunikačné schopnosti
- dobrá znalosť interaktívnej reklamy a internetu
- empatia, schopnosť načúvať prianiam klienta a odpovedať na ne
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, organizačné schopnosti
- vyjednávacie schopnosti, asertivita, odolnosť voči záťaži
- pokročilá znalosť anglického jazyka
- dobrá znalosť práce na PC

PONÚKAME

- prácu na zaujímavých veľkých medzinárodných projektech
- dobré platové podmienky
- benefit program
- mobilný telefon
- možnosť profesného rastu
- priateľský mladý kolektív
- príjemné klimatizované prostredie na Václavském náměstí, Palác Lucerna

NÁPLŇ PRÁCE

- aktívna obchodná komunikácia, získavanie nových klientov
- analyzovanie trhu a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- príprava obchodných ponúk a prezentácií pre klientov
- riešenie obchodných prípadov a výberových konaní
- spolupráca na marketingových riešeniach