Project Manager

WDF - Web Design Factory, s.r.o. je poprednou full-service agentúrou pre interaktivné média. Na trhu pôsobí od roku 1999 a má rozsiahle skúsenosti s prípravou a realizáciou reklamných kampaní, tvorbou webových prezentácií a kreativních konceptov, programovaním sofistikovaných aplikácií a systémov s webovým rozhraním. Sme členom organizácie Asociace.BIZ - asociácia poskytovateľov internetových riešení. V roku 2007 sme boli v Technology Fast 50 ohodnotení ako 16. najrýchlejšie rastúca technologická firma v Strednej a Východnej Evrope a štvrtá v rámci ČR. Veríme v silu interaktivných médií, naše riešenia sú koncepčné, kreatívne a unikátne. Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Project Manager.

POŽADUJEME

- VŠ, príp. SŠ vzdelanie
- skúsenosť s procesom tvorby webových prezentácií (v rámci komunikačnej agentúry)
- prax v oblasti projektového riadenia po dobu min. 2 rokov
- vynikajúce znalosti v oblasti interaktivnej reklamy a internetu
- výborné komunikačné schopnosti a zručnosti
- asertívne chovanie, schopnosť komunikovať s klientmi
- aktivita, iniciatíva, samostanosť
- systematickosť, spoľahlivosť, dôslednosť
- ústretovosť, spoluprácu v tíme
- flexibilita, ochota prispôsobovať sa zmenám, otvorenosť novým prístupom
- pokročilá znalosť práce s PC
- aktívná znalosť anglického jazyka

PONÚKAME

- prácu na zaujímavých veľkých medzinárodných projektech priateľský mladý kolektív
- dobré platové podmienky
- možnosť profesného rastu
- benefit program
- mobilný telefon
- príjemné klimatizované prostredie na Václavském náměstí, Palác Lucerna

NÁPLŇ PRÁCE

- vedenie interaktívnych projektov, spec. výroba webových stránok
- koordinácia a management výrobného tímu
- projektová administratíva
- komunikácia s klientmi, vedenie obchodných rokovaní
- zodpovednosť za dodržanie časového harmonogramu pri plnení projektov