PHP Programátor

WDF - Web Design Factory, s.r.o. je poprednou full-service agentúrou pre interaktivné média. Na trhu pôsobí od roku 1999 a má rozsiahle skúsenosti s prípravou a realizáciou reklamných kampaní, tvorbou webových prezentácií a kreativních konceptov, programovaním sofistikovaných aplikácií a systémov s webovým rozhraním. Sme členom organizácie Asociace.BIZ - asociácia poskytovateľov internetových riešení. V roku 2007 sme boli v Technology Fast 50 ohodnotení ako 16. najrýchlejšie rastúca technologická firma v Strednej a Východnej Evrope a štvrtá v rámci ČR. Veríme v silu interaktivných médií, naše riešenia sú koncepčné, kreatívne a unikátne. Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Programátor.

POŽADUJEME

- výbornú znalosť minimálne jedné z následujících techlológií: PHP5, Python, Ruby, Java, OOP, standard SQL, design patterns, Mysql , PostgreSQL
- skúsenosti s projekty s vysokou návštěvností je výhodou
- orientácia v UML výhodou
- čistý, prehľadný, minimalistický kód a orientácia v cudzom kódu
- vynikajúce analytické schopnosti
- skúsenosti s návrhom databáz (ERD/DFD diagramy)
- aktívny prístup pri riešení problému, dôslednosť, inovatívny prístup k projektom
- časovú flexibilitu, schopnosť práce v tíme, chuť rozvíjať svoje znalosti
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom

PONÚKAME

- dobré platové podmienky
- mobilný telefon
- možnosť profesného rastu
- prácu na zaujímavých veľkých medzinárodných projektech
- priateľský mladý kolektív
- príjemné klimatizované prostredie na Václavském náměstí, Palác Lucerna

NÁPLŇ PRÁCE

- programování (práce na rozsáhlém mezinárodním projektu)
- spolupráce při vytváření uživatelského rozhraní aplikací na základě grafických návrhů a požadavků klientů
- navrhování a projednávání koncepce řešení počítačových aplikací
- analyzování a projektování náročných a složitých aplikací včetně navržení databází a integrace se stávajícími systémy
- vytváření projektové dokumentace - logických a strukturálních diagramů informačních systémů a jednotlivých počítačových aplikací
- vytváření programových a datových struktur
- testování a ladění komplexních programových celků a složitých úloh
- vytváření systémové a uživatelské dokumentace